+31-(0)6-19601500

In Den Helder en Julianadorp is van alles te zien en te beleven..

Overnachten
Appartement Boven Jan www.bovenjan.eu
Verhuurbureau Lekker naar Zee www.lekkernaarzee.nl
Camping Donkere Duinen www.donkereduinen.nl
Camping ’t Noorder Sandt www.noordersandt.nl
Boerencamping Hoeve ons Lust www.hoeveonslust.nl
Hooiberghutten en camping Duinzoomhoeve www.duinzoomhoeve.nl 

Doen & Beleven
Vaartocht North Sea Experience www.northseaexperience.nl
Kanovaren, Suppen www.kanoverhuurdenhelder.nl

Zien & Beleven
De Helderse Vallei www.deheldersevallei.nl
Fort Kijkduin www.fortkijkduin.nl
Reddingmuseum Dorus Rijkers www.reddingmuseum.nl
Marine museum www.marinemuseum.nl
Hortus Overzee www.hortusoverzee.nl

Proeven & Beleven
Food Fort Westoever (Bierbrouwerij, Restaurant) www.fortwestoever.nl
De Pannenkoekenvallei www.pannenkoekenvallei.nl

Op www.denhelder.online vindt u ook allerlei tips wat er in de omgeving van Julianadorp en Den Helder te beleven is..